Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bu site kimin ya?

3 posters
YazarMesaj
@.F£YZ@_516
Süper Moderatör
Süper Moderatör
@.F£YZ@_516

Kadın

bu site kimin ya? Empty
MesajKonu: bu site kimin ya?   bu site kimin ya? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 1:42 pm

Bu SiTe KiMiN yA?????????????
arkadaşlar bilmem dikkatinizi çektimi ama bu site 11TM\D nin. Ama bunu nedense görsel olarak ifade edemiyoruz. Site TM\D adına açıldığına göre girişte bu sınıfın Öğrencilerinin resmi olması gerekiyor. Sitemiz sadece bilgi amaçlı değil eğlence amaçlı diye de kullanılıyor diye biliyorum. Bu yüzden site giriş sayfasına 11TM\D SINIFININ resminin konmasını öneriyorum. Siğzce de sitenin kime ait olduğunu göstermemiz gerekmez mi???????
cgokhans
Kurucu
Kurucu
cgokhans

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : Gökhan
Ruh Halim : bu site kimin ya? Karizm10

bu site kimin ya? Empty
MesajKonu: Geri: bu site kimin ya?   bu site kimin ya? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 3:20 pm

Resim çekinelim diye o kadar söyledim ama kimse bir araya gelip çekinmedi o yüzden koyamadık malesef. Ayrıca site ile ilgilenen bile yok doğru düzgün bir kaç kişi hariç buda beni çok mutsuz ediyor ben bu hale getirmek için siteyi 1-2 hafta hiç ders çalışmadan saatlerimi buraya verdim oysaki... Böyle giderse ben de girmem bu siteye. Reklamlara bile tıklamıyorlar sanki cebime giricekmiş, bi tıklama 10-15 dklarını alıyormuş gibi. İstemiyorsanız reklam söyleyinde kaldırayım tepeden boşa yer kaplamasın bari...
http://ardaturan.forum0.biz/
@.F£YZ@_516
Süper Moderatör
Süper Moderatör
@.F£YZ@_516

Kadın

bu site kimin ya? Empty
MesajKonu: Geri: bu site kimin ya?   bu site kimin ya? Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 6:25 pm

sayfa sonuna da olsa sınıftan birkaç kişinin fotosunu koyduğun için thanks şeker.....
wuslat_sal
Admin
Admin
wuslat_sal

Kadın
Ruh Halim : bu site kimin ya? Delibo10

bu site kimin ya? Empty
MesajKonu: Geri: bu site kimin ya?   bu site kimin ya? Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 8:28 pm

foto sart
tıklamak da lazım:P

bu site kimin ya?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bu vatan kimin
» site yorumu