Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

DAVAM7777777777777

YazarMesaj
wuslat_sal
Admin
Admin
wuslat_sal

Kadın
Ruh Halim : DAVAM7777777777777 Delibo10

DAVAM7777777777777 Empty
MesajKonu: DAVAM7777777777777   DAVAM7777777777777 Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 9:54 pm

SERAP: Pastaların parasını bu bey ödeyecek!..
MEHMET: Ölürüm de ödemem!..
SERAP: Hahahahah…eşşek gibi ödeyeceksin!
MEHMET: Dua et ki, kadınsın yoksa!
SERAP: Aman ödüm koptu, tirtir titriyorum! Hahahahaaa!
MEHMET: Allah'ım sen sabır ver!..
İkisi de birbirlerinin sesini duyamazlar çünkü güvenlik görevlileri ikisini birbirinden uzaklaştırmıştır..
Kafenin sahibi Serap, en iyi müşterisi olduğu için, zarar ziyan için Mehmet’i arayacağına söz verir, Serap sevinçle arabasına biner, park yerindeki herkes üstü pasta bulaşığı olan kıza hayretle bakmaktadır. Serap, kıyafetini değiştirmek üzere eve gitmeye karar verir. Yüzünde güller açmıştır, kendi kendine arabada yüksek sesle konuşmakta, kendini tebrik etmektedir:
SERAP: Oh, canıma değsin, içimin yağları eridi, ne güzel benzettim! İntikam diye buna denir! Pastalara da acıdım valla..hepsi birbirinden lezzetliydi masaya geldiğinde…
Birden Serap’ın gözündü çağrışım yapar, pastalar masaya geldiğinde, Mehmet’le sohbet ederken paparazzinin resimlerini çektiğini hatırlar. Ve aklı başına gelir.
SERAP: Hiiii! Aman Allah! Yarına kalmaz bütün gazetelerde çıkarız!. Feminist köşenin yazarı ile düşmanı maço Mehmet’i baş başa yakaladık! İkili okurlarını aldatıyorlar!..aslında düşman değiller, birbirlerini seviyorlar filan..falan!...Allah’ım okurlarıma rezil olacağım! Hatta belki gazeteden bile kovulurum!...Ne yapsam!...adam evine gidip, bilgisayarına resimleri aktarmadan önce almak lazım...ama nasıl? Kuzu kuzu verecek değil ya…parayla almaya kalksam milyarlar ister..hayır hayır …kafanı çalıştır kızım…buldum! Tek çare var, adamı eve giderken yakalamak ve makineyi zorla elinden almak ama bunu nasıl yaparım? Maço olmak lazım..bir,iki yumruk patlatmadan kuzu kuzu makineyi verecek değil ya? Maço biri var mı bizim gazetede…ama bi Dakka niye daha önce düşünmedim…bu resmin gazetede çıkması benim için ne kadar felaketse, Mehmet Foçalı için de felaket olacak!..çaresiz benimle iş birliği yapmak zorunda! Madem maço maçoluğu bir işe yarasın..salak! resminin çekildiğini bile fark etmedi…beni seyretmekten!...kartı hala çantamda duruyor…evet evet tek çözüm yolu bu…yarın bu resmin hiçbir gazetede çıkmaması lazım..yoksa okurlarımın yüzüne bakamam…üstelik tam ilk kitabım çıkacakken…
Serap, bir yandan araba kullanırken düşünmeye devam etmektedir..

DAVAM7777777777777
1 sayfadaki 1 sayfası